Cam Balkon Ustası

Cam Balkon Ustası
Teklif Al
Ferhat Terkir

Ferhat Terkir

Merhaba ben dekorasyon ustasıyım alci boya fayans su tesisatı konularında profesyonel çalışıyorum 

Serkan YILMAZ

Serkan YILMAZ

e-Usta hizmet veren profili

Şakir Ceylan

Şakir Ceylan

e-Usta hizmet veren profili

Ay yapı tesisat

Ay yapı tesisat

Merhaba  siz degerli müşterilerimize hizmed sunmakdan onur duyarız bizim farkımızı sizlerle çalışmaya başlayınca fark ortaya cıkacaktır saygılarımla

DOST METAL

DOST METAL

e-Usta hizmet veren profili

Cam Balkon Ustası, Tüm ölçülerde 8 mm , temperli cam kullanılmakta olup şeffaf ,füme , bronz ,mavi , yeşil olarak değişkenlik göstermektedir.Profil alüminyum mat krom yapılmaktadır özel imalat için tüm ölçülerde e-USTA larımız taleplerini bekliyor

Cam balkon sistemlerimiz balkonunuzu stil ile korumak ve güzelleştirmek için tasarlanmıştır. Bu yüzden dirençli olmaları gerekiyor.


Cam balkon camı, balkonun tavan, korkuluk veya zemin yapılarına monte edilen iki yatay alüminyum profilden oluşmaktadır. Çerçevesiz temperli cam paneller profillere sabitlenir. Bu 6, 8, 10 veya 12 mm kalınlıktaki panellerin kaydırılması ve katlanması çok kolaydır. İlk cam bölmesi alt mandalla açılır ve havalandırma konumu için kilitlenmesi kolaydır. Diğer cam bölmeler kolayca kayabilir ve katlanabilir. Paneller bir yana dönünce menteşeler birbirine kenetlenir ve böylece camı tamamen açabilirsiniz. İçeriye açılan balkon cam ünitelerinin, balkondan dışarı çıkmaya gerek kalmadan güvenli bir şekilde temizlenmesi kolaydır.


Cam balkon sistemleri rüzgar ve darbelere karşı son derece dayanıklıdır.


Geri çekilebilir cam


Geri çekilebilir cam, çerçevesiz çekilebilir camın tamamen açılabileceği, camın duvara doğru katlanabildiği ve kolayca kullanılabileceği anlamına gelir.


Cam paneller, bir arabanın kapısının sapına benzer bir sapla kolayca açılır. Bu açıldıktan sonra cam, duvara doğru katlamak için kolayca kayar. Tüm cam paneller kenara alınabilir veya bazıları kısmi koruma için açık bırakılabilir. Sürgülü ve katlanır Cam balkon cam panellerinin iç ve dış yüzeyleri, balkonun içinden güvenle temizlenebilir. Tüm cam bölmeler bir kenara çevrildiklerinde, rüzgarda hareket etmelerini ve kestirimlerini önlemek için kilitlenebilirler.


Balkon cam çeşitleri

Cam balkon cam sistemlerimiz neredeyse her balkon için özelleştirilebilir ve aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli seçenekler vardır. En yaygın uygulamalar:


Korkuluk

Zarif alüminyum profiller tavana ve balkon korkuluğunun üstüne monte edilir. Profillere 6, 8 veya 10 mm kalınlığındaki temperli cam paneller tutturulur. Bu paneller 300 k / s'ye kadar rüzgarlara dayanabilir


Paneller içeriye doğru katlanır ve geri çekilebilir camın balkondan dışarı çıkmadan güvenli bir şekilde temizlenmesi kolaydır.


Zeminden çatı

Cam sistemi, korkuluk içindeki zeminden tavana kadar uzanır. Alüminyum profiller zemine ve tavana monte edilir. 8, 10 veya 12 mm kalınlıktaki temperli cam paneller profillere sabitlenir, ancak hafif ve katlanması kolaydır. Ve Gibi Zemin-zemin çözüm geri çekilebilir cam iç içe katlanır gibi cam güvenli bir şekilde temizlenmesi kolaydır.


e-USTA İLE CAM BALKON YAPTIRMAK ÇOK KOLAY

Herkesin ev inde bir telaş boya,tamirat ve tadilat sezonu açıldı

E-usta olarak size yeni bir kampanya sunuyoruz. İşinde uzman yetkili bayiilerimiz emrinizde

Evinizdeki yaptırmak istediğiniz mutfak , banyo , iç veya dış dekorasyon uygulamaları
için ücretsiz keşif yapıyoruz.

E-usta finansman desteği sayesinde 2-48 ay arası vadelerde taksitlendirme yaparak e-usta güvencesi ile
işlerinizi yapıyoruz.

Peki sistem nasıl çalışyor

ADIM 1

Evinizideki işleri yaptırmaya karar verdiniz önce e-usta.com sitesinden arama bölümüne yaptıracağınız iş ile ilgili talep oluşturun size sorulan soruları cevaplayın en son usta seçiminde mutlaka e-usta  bölümünü işaretleyin.Sisteme giriş yapmayı unutmayın. Veya 0850 305 10 55 nolu çağrı merkezimizi direk arayabilir bilgi alabilirsiniz.

Daha sonra talebiniz ile ilgili uzman arkadaşlarımız size dönüş yapacak ve yetkili bayiimizi size yönlendireceklerdir.

ADIM 2

Yetkili arkadaşlarımız sizlerden herhangi bir ücret talep etmeden yaptıracağınız iş ile ilgili keşif hizmetini verir gerekli ölçü ve sizin isteklerinizi yazılı olarak talep belgesinde alır.

Daha sonra işiniz ile ilgil size içerisinde ödeme seçeklerinin olduğu bir teklif gönderilir.

ADIM 3

Teklif ile iligi size uygun olan planı kabul ettiniz.Yetkili bayiimiz ile gerekli sözleşmeleri imza altına aldıktan sonra sözleşmeleriniz tarafımıza ulaşır ve e-usta nın onayı ile işinize başlanır.Yapılan her iş resmi ve faturalıdır.

ADIM 4

İşiniz ile ilgili yapılacaklar sözleşmede ayrıntı bir şekilde belirtilir.

Bayiimiz işinizi teslim ettiğinde sizden teslim tutanağı alır ve bize ulaştırır.

E-usta çağrı merkezinden aranırsınız ve yapılan iş ile ilgili herhangi bir sorun sıkıntı olmaması durumunda sizin onayınız ile yetkili bayiimize para ödemesini e-usta olarak biz yaparız.Siz ise eğer vadeli olarak ödeme yapacaksanız ilgili finans kurumuna sözleşmede belirtilen koşullar altında ödemeyi aylık taksitler halinde yaparsınız.Üstelik 1 yıllık konut sigortası size hediyemizdir.

Peki sıkıntı yaşadınız ne olacak , sizin onayınız olmadan her hangi bir ödeme yapılmaz,İşiniz hem e-usta tarafından tamamlanır.Hemde bittikten sonra 1 yıl boyunca sigortalıdır.

Unutmayın her işin bir e-usta'sı var

Ferhat Terkir

Ferhat Terkir

Merhaba ben dekorasyon ustasıyım alci boya fayans su tesisatı konularında profesyonel çalışıyorum 

Serkan YILMAZ

Serkan YILMAZ

e-Usta hizmet veren profili

Şakir Ceylan

Şakir Ceylan

e-Usta hizmet veren profili

Ay yapı tesisat

Ay yapı tesisat

Merhaba  siz degerli müşterilerimize hizmed sunmakdan onur duyarız bizim farkımızı sizlerle çalışmaya başlayınca fark ortaya cıkacaktır saygılarımla

DOST METAL

DOST METAL

e-Usta hizmet veren profili

İlgili Aramalar
 • cam balkon fiyatları
 • balkon modelleri
 • balkon kapatma
 • teras kapatma
 • ısıcamlı cam balkon
 • katlanır
 • kış bahçesi fiyatları
 • cam balkon fiyat hesaplama
 • cam balkon perdesi
 • cam balkon sistemleri
 • pvc doğrama
 • cam balkon fitili
 • pvc pencere fiyatları
 • teras kapama
 • cam kapı
 • pencere fiyatları
 • alüminyum doğrama
 • kış bahçesi
 • cam balkon m2 fiyatları
 • balkon camı
 • katlanır cam
 • katlanır cam balkon fiyatları
 • katlanır cam balkon
 • cam balkon modelleri
 • balkon cam fiyatları