HAKKIMIZDA

E-USTA | HER İŞİN BİR E-USTASI VAR

Firmamız Esin Yapı olarak 2007 yılında İstanbul’da kurulmuş olup inşaat,yapı malzemeleri ve bağlı sektörlerde faaliyelerini sürdürmektedir. 


Firmamızın inşaat malzemeleri konusunsa çeşitli bayiilikleri bulunmaktadır bu firmalar arasında KALEKİM,POLİSAN,FIRAT BORU,FUJİKA,FORMET ÇELİK KAPI,MARSHALL olarak başlıcaları sayılabilir , aynı zamanda firmamamız taahhüt ve müteahittlik,madencilik  hizmeleri de vermekte olup bir çok proje yapmıştır.

Yine firmamız uhdesinde bulunan e-USTA markası ile son tüketcinin usta ihtiyaçlarını karşılamak üzere yaklaşık 5 yıl piyasa araştırması, yazılım ve arge çalışmaları sonucu 2012 yılı kasım  faaliyetine   başlamıştır.

e-USTA Türkiye de Bir İlk Türkiyede bir ilk olan e-USTA ile hem hizmet alan ,güvenli ,kolay ve sertifikalı ustalara kolayca ulaşıyor,uygun fiyata işlerini yaptırıyor.Hemde ustalarımız için bölgesel iş imkanlarını arttırıp,müşteri ile buluşmasını kolaylaştırıyor.İsterlerse kariyer bölümünden iş imkanlarını değerlendirip,kendilerine uygun pozisyonlarda iş buluyor.Sizde bu imkanlardan faydalanmak için hemen kayıt olun e-USTA dünyasına katılın. 

e-USTA artık TÜRKİYE SİGORTA, BEREKET SİGORTA, NEOVA SİGORTA, QUİCK SİGORTA, ve birçok kurumsal firmanın çözüm ortağıdır.

Plus logocm1

İHTİYACINI ANLAT

Küçük sorularımızı cevapla ve ihtiyacın olan hizmeti anlat. İletişim bilgilerin Paylaşmayabilirsin. Boş ve sahte talep göndermiyoruz

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

Ustalarımızdan ücretsiz teklif al,karşılaştırma yap ve sana uygun teklifi bul.

USTANI SEÇ

Detayları konuş, pazarlık yapabilirsin, referanslarını incele.Sana en uygun teklifi seç..