Duyuru: E-USTA'DAN ŞİMDİ YAPTIR 48 AY VADE İLE ÖDE KAMPANYASI

Duyuru: E-USTA'DAN ŞİMDİ YAPTIR 48 AY VADE İLE ÖDE KAMPANYASI

18 Mayıs 2018
Son Geçerlilik Tarihi: 31 Mayıs 2018
E-usta dan siz değerli müşterilerimize şimdi yaptır, 48 vade ile öde kampanyası

 

ADIM 1

Evinizideki işleri yaptırmaya karar verdiniz önce e-usta.com sitesinden arama bölümüne yaptıracağınız iş ile ilgili talep oluşturun size sorulan soruları cevaplayın en son usta seçiminde mutlaka e-usta  bölümünü işaretleyin.Sisteme giriş yapmayı unutmayın. Veya 0850 305 10 55 nolu çağrı merkezimizi direk arayabilir bilgi alabilirsiniz.

Daha sonra talebiniz ile ilgili uzman arkadaşlarımız size dönüş yapacak ve yetkili bayiimizi size yönlendireceklerdir.

ADIM 2

Yetkili arkadaşlarımız sizlerden herhangi bir ücret talep etmeden yaptıracağınız iş ile ilgili keşif hizmetini verir gerekli ölçü ve sizin isteklerinizi yazılı olarak talep belgesinde alır.

Daha sonra işiniz ile ilgil size içerisinde ödeme seçeklerinin olduğu bir teklif gönderilir.

ADIM 3

Teklif ile iligi size uygun olan planı kabul ettiniz.Yetkili bayiimiz ile gerekli sözleşmeleri imza altına aldıktan sonra sözleşmeleriniz tarafımıza ulaşır ve e-usta nın onayı ile işinize başlanır.Yapılan her iş resmi ve faturalıdır.

ADIM 4

İşiniz ile ilgili yapılacaklar sözleşmede ayrıntı bir şekilde belirtilir.

Bayiimiz işinizi teslim ettiğinde sizden teslim tutanağı alır ve bize ulaştırır.

E-usta çağrı merkezinden aranırsınız ve yapılan iş ile ilgili herhangi bir sorun sıkıntı olmaması durumunda sizin onayınız ile yetkili bayiimize para ödemesini e-usta olarak biz yaparız.Siz ise eğer vadeli olarak ödeme yapacaksanız ilgili finans kurumuna sözleşmede belirtilen koşullar altında ödemeyi aylık taksitler halinde yaparsınız.Üstelik 1 yıllık konut sigortası size hediyemizdir.

Peki sıkıntı yaşadınız ne olacak , sizin onayınız olmadan her hangi bir ödeme yapılmaz,İşiniz hem e-usta tarafından tamamlanır.Hemde bittikten sonra 1 yıl boyunca sigortalıdır.

Unutmayın her işin bir e-usta‘sı var